Sztuki walkiZapasy

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO MŁODZIKÓW

7 marca w Zgierzu odbyły się I Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodzików w stylu klasycznym.

W Mistrzostwach brało udział około  200 zawodników  z klubów z całego województwa . ZKS Radomsko reprezentowało ośmiu zawodników gdzie siedmiu wraca z medalami .

Trzeba zaznaczyć,  że w tych zawodach brali udział zawodnicy z grupy dzieci:
W kategorii 33kg 3 miejsce zajął Szymon Młynarczyk oraz  Iwo Kubanik. Natomiast w kategorii 36kg 2 miejsce zajął  Antoni Koćwin a 3 miejsce Nikodem Nitecki.
Z kolei Wojciech Woźniak w kategorii 100kg został najlepszym zawodnikiem  w grupie młodzików za 2020 rok.

Zobacz inne

Zapasy

ZKS KOLEJNY RAZ NA PODIUM

19 listopada zawodnicy ZKS Radomsko wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Młodzików, zawody odbyły ...

Komentowanie wyłączone

More in:Sztuki walki

Karate

TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN

Podczas Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta miasta Przemyśla zawodnicy z  Klubu Karate RANDORI wrócili ...