Zapasy

FILIP LOCH Z AWANSEM DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

Zawodnicy ZKS Radomsko brali udział w eliminacjach  do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży która była też  I Pucharem  Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym XIII Memoriale Bolesława Dubickiego w Warszawie.

W tym wydarzeniu brało udział 234 zapaśników z 48 klubów z całej Polski w tym czterech reprezentowało ZKS Radomsko.

Filip Loch okazał się najlepszym w śród naszych . Zajął 3 miejsce w kat. 71 kg . Trzeba tutaj zaznaczyć że jest to nowa kategoria wagowa Filipa ponieważ w tamtym  filip  triumfował w kategorii 65kg.

Michał Ciupa w tej samej kategorii co filip zajął 15 miejsce, Wojtek Woźniak w kat. 110 kg wywalczył  20 miejsce natomiast Max Zakrzewski w kat. 65 kg zajął 25 miejsce.

Zobacz inne

Zapasy

ZKS KOLEJNY RAZ NA PODIUM

19 listopada zawodnicy ZKS Radomsko wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Młodzików, zawody odbyły ...