Lekkoatletyka

4 Trial Kamieńsk

27.01.2019 ponad 430 biegaczy ukończyło 4. Trail Kamieńsk, co jest nowym rekordem frekwencji dla tej imprezy. Zawodnicy mieli do wyboru dwie trasy na 6 i 30 km wytyczone na terenach Góry Kamieńsk, której wysokość wynosi 386 m n.p.m. Wśród startujących byli zarówno doświadczeni zawodnicy, jak i debiutanci, byli również stali bywalcy biegów organizowanych pod szyldem Trail czy Ultra Kamieńsk.

Najszybciej trasę 30 km pokonał Maurycy Oleksiewicz z Łodzi, jeden ze stałych bywalców na imprezach organizowanych na Górze Kamieńsk. Zwycięzca dystans ok. 30 km pokonał w czasie 2:06:06. Wśród Pań wygrała Małgorzata Rencz z miejscowości Orzesze, która uzyskała czas 2:46:11.

Na dystansie 6km zwyciężyli Katarzyna Czerwińska i Piotr Koń .

Radomszczańscy biegacze z klubów i grup sportowych ukończyli bieg na następujących pozycjach:

KOLEJNE SUKCESY KBKS

25 maja W Złochowicach podczas XVI Przełajowych Biegów Familijnych „Biegać każdy może” (dystans 1000m) Arkadiusz ...