bieganieLekkoatletykaWydarzenia

KOLEJNE SUKCESY KBKS

24 kwietnia w Zwierzyńcu podczas etapu lubelskiego w dystansie PRO (115 km, 1150 m przewyższenia) Rafał po 65-kilometrowej wyprawie zajął 3 miejsce OPEN z czasem 3:29:32 Natomiast w niedzielę w Sandomierzu w etapie świętokrzyskim Kasia wywalczyła 3 miejsce OPEN K na dystansie PRO (125 km, 1000 m przewyższenia) z czasem 4:31:45. Rafał znalazł sie na  9 miejscu OPEN (czas 3:32:36).

W tym samym czasie w Sulejówku k/Warszawy w Mistrzostwach Polski Masters w chodzie sportowym na dystansie 10 km drugie miejsce kategorii M55 wywalczył Piotr Płoskoński. Dla Piotra było to już 115 podium MP.

Natomiast 30 kwietnia i 1 maja na Warta Trail 24 wystartowała sztafeta KBKS Radomsko w składzie Monika Stolarska, Rafał Król, Sebastian Pierzchalski i Artur Szponder, która przebiegła łącznie 201,5km i stanęła na najwyższym stopniu podium.

Zobacz inne

Karate

RANDORI CUP 2022

W sobotę na Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku odbędzie się RANDORI CUP 2022. W zawodach ...