Piłka nożna

HALÓWKA Z MOSiR Radomsko i LZS.

10 lutego 2019 roku odbyły się finały Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Radomska. Zwycięzcą imprezy została drużyna Drukarz ZSE-E Radomsko, która w finale pokonała Gminę Kodrąb 2-1. W meczu o trzecie miejsce Lgota Wielka zwyciężyła z Gomunicami 1-0. Najlepszym strzelcem turnieju został Wiktor Majewski reprezentujący barwy Drukarza ZSE-E. Najlepszym bramkarzem został wybrany jednogłośnie Kamil Nowicki z Gminy Kodrąb. Pamiątkowe puchary, medale oraz drobne upominki wręczyli Grzegorz Adamczyk wiceprezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Tryb., Zdzisław Wawrzywski wiceprezes Rady Wojewódzkiej Zrzeszenia LZS w Łodzi, Janusz Kamiński prezes Powiatowego Zrzeszenia LZS w Radomsku oraz Paweł Kałdoński manager MOSiR w Radomsku.