Boks

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁODZKIEGO W BOKSIE

6 i 7 marca odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Boksie na Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku  . Ze 102 zawodników 11 reprezentowało RSB NOKAUT.

Weekendową imprezę radomszczańscy pięściarze zakończyli  z 3 tytułami mistrzowskimi. Maja Niedźwiecka , Bartosz Bednarczyk oraz Patryk Kałaga zostali Mistrzami Województwa Łódzkiego.

Maja jednomyślnie decyzją sędziów zwyciężyła na punkty z zawodniczką Olimpijczyk Ozorków Oliwią  Fornelą.

Bartosz tak zaskoczył swojego rywala  Mateusza Rachubińskiego z ŁKS Łódź ,że sędzia musiał interweniować i przerwać walkę.

A Patryk nie dał żadnych szans swojemu rywalowi z ŁKS Łódź Dawidowi Wasilewskiemu.

Maja i  Bartosz  , którzy godnie reprezentowali RSB NOKAUT  oprócz tytułów i medali otrzymali nagrody specjalne dla najbardziej wyróżniających się zawodników turnieju. Maja  została najlepszą zawodniczką turnieju a Bartosz najlepszym zawodnikiem turnieju.

RKS Łódź  okazał się Najlepszym klubem zawodów ale miał zaledwie 2 punkty przewagi nad RSB NOKAUT.

Za przygotowanie radomszczańskich  zawodników odpowiedzialni byli trenerzy:  Robert Sztangreciak, Maciej Frymus, Robert Rogalski  oraz  Mateusz Rudnicki

Zobacz inne

Boks

SEMINARIUM AKADEMII GORILLA

Na seminarium organizowanym przez  Akademie  Grorilla wybrało się trzech młodych radomszczan: Kuba Kusiński, Bartek Bednarczyk ...
Boks

TURNIEJ BOKSERSKI W CHORWACJI

W Międzynarodowym Turnieju ZAGREB OPEN BOXING TOURNAMENT Oliwia Ścisłowska zajęła II miejsce. Oliwia jest  uczennicą ...